Ο επιτυχημένος θεσμός των μεγάλων διοργανώσεων συνεχίζεται, στο πλαίσιο της Ε.Ο.Μ.Α. σε συνεργασία με την Ομοσπονδία Boxe Savate, προετοιμάζετε η ανανεωμένη εκδήλωση των Μαχητικών Αθλημάτων.
Συνεχίζοντας τις πρωτοπόρες και καινοτόμες δράσεις μας, η διοργάνωση θα μεταδοθεί ζωντανά, για όσους δε θα μπορούν να προσέλθουν στο χώρο της διοργάνωσης. Η πλατφόρμα μετάδοσης θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστό Γήπεδο Μακεδονικού την Κυριακή 19 Μαρτίου με ώρα έναρξης 09:30.
![Apsimon Makedonikos Photos Export-07](https://apsimon.gr/wp-content/uploads/2023/06/Apsimon-Makedonikos-Photos-Export-07-768x960.jpg)
![Apsimon Diasullogikoi Agwnes Exports-23](https://apsimon.gr/wp-content/uploads/2023/06/Apsimon-Diasullogikoi-Agwnes-Exports-23-768x960.jpg)
![Apsimon Diasullogikoi Agwnes Exports-22](https://apsimon.gr/wp-content/uploads/2023/06/Apsimon-Diasullogikoi-Agwnes-Exports-22-768x614.jpg)