Ο καρδιολογικός έλεγχος απευθύνεται σε όσους αθλούνται ανεξαρτήτως ηλικίας ή φύλου. Για το λόγο αυτό θα πρέπει όλοι οι αθλητές να υπόκεινται σε προαθλητικό καρδιολογικό έλεγχο πριν μπορέσουν να ξεκινήσουν ή να συνεχίσουν το πρόγραμμα άθλησης ή προπόνησης τους.
Την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου θα βρίσκεται στις εγκαταστάσεις του συλλόγου ,ο καρδιολόγος για την συμπλήρωση της κάρτας υγείας του αθλητή.
Δηλώσεις συμμετοχής έως Τρίτη 3 Οκτωβρίου στη γραμματεία του συλλόγου.
Απαραίτητα: 2 φωτογραφίες
Κόστος : 15 €
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta6/1.5/16/1f4de.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)